Chůva jako profese

NOVÉ KURZY OD POLOVINY ZÁŘÍ!

E-learningový kurz a dva prezenční dny (aktuální jsou soboty 24.9. a 22.10. 2016 pro všechny kurzy). Do kurzu lze přistoupit i zkraje jeho průběhu.

Chcete se stát profesionální chůvou? Chcete změnit profesi? Budete hlídat vnoučata a potřebujete se ujistit, že umíte první pomoc malých dětí?             http://www.flickr.com/photos/nate_kate/4398405321/sizes/s/

Průběžný příjem přihlášek na cenově bezkonkurenční kurzy se slevou 30%  jako přípravu na rekvalifikační zkoušku dle Národní soustavy kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Jako účastník kurzu obdržíte CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který můžete využít ve svém životopise v části o doplňkovém odborném vzdělávání.

Kdy?

Od 1.července 2016 (již běží)

Termín zkoušky bude v prosinec,leden 2017.

Od září 2016 - dva kurzy

a) 9.9. - 20.11. 2016 "intenzivní" (10 týdnů)

Termín zkoušky listopad, prosinec 2016.

b) 9.9. - 29.1. 2017 "klasický"(20 týdnů)

Termín zkoušky leden, únor 2017.

(volejte na 739 035 000, pište na info@lexik.cz))

Za kolik?

Nyní akční cena: 5593,-Kč (sleva 30%)

Původní cena: 7 990,-Kč

Počet míst je omezen! Přihláška na přípravný kurz zde...

Přípravný vzdělávací program na zkoušku je formou dálkového studia e-learningem a formou prezenčních dní. Můžete tak studovat z pohodlí vašeho domova či odevšud, kde je internetové připojení. Prezenční dny probíhají v místě provozovny společnosti tj. v Roztokách u Prahy. Jsou to vždy dvě soboty (cca 8:30-16:00) a proto se nemusíte omlouvat z práce.

Kurz je určen všem, kdo se chystají starat o děti a být profesionál. Tuto možnost dalšího vzdělávání mohou využít zájemci o zkoušku před autorizovanou osobou, která umožní plnohodnotnou rekvalifikaci.

Po obdržení osvědčení ze zkoušky máte otevřeny dveře na živnostenský úřad, kde si založíte vázanou živnost k otevření například vlastní dětské skupiny, profesionálnímu hlídání dětí či pro práci v soukromých školkách.

Vzdělávací program s vazbou na Národní soustavu kvalifikací a další dva rozšiřující vzdělávací programy pro chůvy je nastaven tak, aby studenti prezenčního a e-learningového studia byli schopni složit kvalifikační zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací.

Po úspěšném absovování přípravy získáte certifikát o absovování kurzu. V návaznosti na přípravný kurz můžete vykonat zkoušku před autorizovanou osobou. Cena zkoušky není zahrnuta v přípravném kurzu.

Přihláška ke zkoušce zde

Přihlášku prosíme vyplňte a podepsanou zašlete na  info@lexik.cz, poštou podepsanou na adresu Lexik s.r.o., Obránců míru 2348, Roztoky 252 63, nebo osobně zaneste na recepci Lexik.

Rezervace je 3 dny od podání závazné přihlášky. Do účelu platby uveďte svoje příjmení a CH5.

Zkouška:

Před autorizovanou osobou iNSiGNiS, s.r.o. ( www.insignis.cz )

Cena zkoušky je 5650,-Kč (včetně DPH).

Do budoucna přinášíme popis, co vše se bude zkoušet zde...

 

Kurz navazuje na projekt Chůvy: příležitost - odbornost - rozvoj reg. č. CZ.1.07/3.2.11/03.0113

Webové stránky projektu chuvy.lexik.cz

Soubor: 

Fotogalerie