Chůva jako profese

E-learningový kurz a dva prezenční. Do kurzu lze přistoupit i během jeho průběhu.

Chcete se stát profesionální chůvou? Chcete změnit profesi? Budete hlídat vnoučata a potřebujete se ujistit, že umíte první pomoc malých dětí?

Průběžný příjem přihlášek na cenově bezkonkurenční kurzy se slevou 30%  jako přípravu na rekvalifikační zkoušku dle Národní soustavy kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Jako účastník kurzu obdržíte CERTIFIKÁT o jeho absolvování, který můžete využít ve svém životopise v části o doplňkovém odborném vzdělávání.

Kdy?

2. polovina roku 2016 (volejte na 739 035 000, pište na info@lexik.cz))

Za kolik?

Nyní akční cena: 5593,-Kč (sleva 30%)

Původní cena: 7 990,-Kč

Počet míst je omezen! Přihláška zde...

Přípravný vzdělávací program na zkoušku je formou dálkového studia e-learningem a formou prezenčních dní od září do prosince 2016. Můžete tak studovat z pohodlí vašeho domova či odevšud, kde je internetové připojení. Prezenční dny jsou ke studiu dvě soboty a proto se nemusíte omlouvat z práce.

Kurz je určen všem, kdo se chystají starat o děti a být profesionál. Tuto možnost dalšího vzdělávání ve Středočeském kraji mohou využít zájemci o zkoušku před autorizovanou osobou, která umožní plnohodnotnou rekvalifikaci.

Po obdržení osvědčení ze zkoušky máte otevřeny dveře na živnostenský úřad, kde si založíte vázanou živnost k otevření například vlastní dětské skupiny, profesionálnímu hlídání dětí či pro práci v soukromých školkách.

Vzdělávací program s vazbou na Národní soustavu kvalifikací a další dva rozšiřující vzdělávací programy pro chůvy je nastaven tak, aby studenti prezenčního a e-learningového studia byli schopni složit kvalifikační zkoušku podle Národní soustavy kvalifikací.

Po úspěšném absovování přípravy získáte certifikát o absovování kurzu. V návaznosti na přípravný kurz můžete vykonat zkoušku před autorizovanou osobou. Cena zkoušky není zahrnuta v přípravném kurzu.

Přihláška zde

Přihlášku prosíme vyplňte a zašlete poštou podepsanou na Lexik s.r.o., Obránců míru 2348, Roztoky 252 63, nebo osobně zaneste na recepci Lexik, či podepsanou zašlete na  info@lexik.cz

Rezervace je 3 dny od podání závazné přihlášky. Do účelu platby uveďte svoje příjmení a CH5.

 

Zkouška:

před autorizovanou osobou bude v prosinci 2016/lednu 2017. Předběžná cena zkoušky je 5650,-Kč (včetně DPH).

Do budoucna přinášíme popis, co vše se bude zkoušet zde...

Přihláška nutná ke zkoušce zde...

 

Kurz navazuje na projekt Chůvy: příležitost - odbornost - rozvoj reg. č. CZ.1.07/3.2.11/03.0113

Webové stránky projektu chuvy.lexik.cz

Soubor: 

Fotogalerie