Na tábor za humny

Letní příměstské tábory a prázdninová školička u Prahy 

Rodiče jsou v práci a škola ještě nezačíná. Ideálním řešením je příměstský tábor. Od rána do odpoledne, od pondělí do pátku. Se spoustou legrace a zajímavých aktivit.

Tábor Z pohádky do pohádky lze pojmout i jako celodenní hlídání dětí s programem Z pohádky do pohádky pro předškoláky od 3,5 do 7 let, zaměřovat se budeme na rozvoj řeči a všemu k tomu potřebného.

Zvídavé děti mezi 5 až 8 rokem, které baví pokusy a vynálezy a chtějí se něco naučit v angličtině, jistě ocení příměstský tábor Malý objevitel s angličtinkou.

Pro děti od 7 do 15 let pořádáme nově  RC Treeride Land tábor. Trvá týden a zaměřujeme se na ruční modelování dráhy pro RC auta v přírodě i u nás, výlety po okolí.

Rezervujte si místo na táboře co nejdříve, jsou kapacitně omezeny.

Odkaz na přihlášky zde.

Z pohádky do pohádky (s důrazem na rozvoj řeči)

Kdy? V týdnu od 27. 8. do pátku 31. 8. 2018 (8.30 do 16.30).

Tábor je určen dětem od 3,5 do 7 let.

Tábor vede Natálie Hlobilová, která vede i úspěšné Logopovídání s profesionální chůvou.

Hledáte pro Vaše děti tu pravou formu rozvíjení jejich osobnosti? Přihlaste je na náš tábor Z pohádky do pohádky. Hravou a zábavnou formou pomůžou naši školení lektoři dětem rozvíjet komunikační dovednosti a rozvíjet jejich osobnost. Kromě řečových dovedností budeme u dětí rozvíjet hrubou a jemnou motoriku skrze tvořivé hrátky, společenské hry či výlety do přírody.

Příjem přihlášek do 25.6. 2018 (kapacita je omezena)

 

Malý objevitel s rozšířenou výukou anglického jazyka

Kdy ? V týdnu od 23. 7. do pátku 27. 7. 2018 ( 8.30 do 16.30).

Tábor je určen dětem od 5 do 8 let.

Tábor vede Natálie Hlobilová (lektorka Logopovídání) a dětská psycholožka Kateřina hourová (PPP Lexik).

Mnozí z vás si pamatují náš báječný kurz pro předškoláky a malé školáky Malý objevitel s angličtinkou. A protože je po něm stále poptávka, navazujeme na jeho tradici a nejen, že budeme mít letní tábor v jeho duchu, ale od září opět tyto oblíbené kurzíky otevřeme.

Pokud tedy chcete, aby se váš potomek seznámil s případnými kamarády, kteří budou pokračovat v září, nebo prostě chcete, aby vaše dítko o prázdninách nezahálelo, přihlaste ho na tento objevitelský tábor. Tady se prostřednictvím hry dozví něco ze světa vědy formou zajímavých pokusů a ještě k tomu se naučí různé hry v angličtině!

Naši školení lektoři si pro vaše děti připravili program plný zábavy, objevování různých přírodních krás a úkazů, výletů a společenských her. Mimo to na děti čeká dvakrát denně lekce angličtiny podaná snadno uchopitelnou a zábavnou formou.

 

Novinka:  RC Freeride Land v Roztokách

Kdy? V týdnu od  6. 8. do pátku 10. 8. 2018 (od  9.30 do 15.30).

Tábora se mohou zúčastnit děti od 7 do 15 let.

Máš své RC auto a nemáš kde jezdit? Rád/a by ses seznámil/a s dalšími kamarády se stejnými zájmy?  Přihlas se na náš tábor!

Tábor je určen dětem, které mají svůj model RC auta a rády by se zdokonalily ve svých schopnostech jej řídit, seznámily se s dalšími příznivci modelů rádiem řízených aut a s nadšením by se zapojily do ručního modelování dráhy pro RC auta v přírodě zde, v Roztokách.

Tábor je přednostně pro děti s vlastním modelem. Pro více informací se mrkni na stránky: www.rcfreerideland.4fan.cz

Přihlášku v PDF na jednotlivé letní aktivity si stáhněte níže nebo se u nás zastavte, rádi vám ji dáme. Peníze nám prosím posílejte na účet 3250359001/5500. Do účelu napište jméno dítěte a LPT.

Soubor: 

Fotogalerie