Školní rok 2018/2019

Všechny aktuality

Lexik se připravuje na nový školní rok

Prázdniny sice ještě nejsou ani v půlce, ale my se pilně připravujeme na školní rok 2018/2019. Kurzy 1. pololetí budou začínat od 12. 9. 2018. Přihlásit se na ně můžete nejlépe během dní otevřených dveří v neděli 2. 9. mezi 14:00 až 18:00 a v pondělí 3. září od 8:30 do 19:30. Pro ty, kteří v tyto dny dorazí, máme připraveny malé dárečky a kávu zdarma.

Jazykové kurzy
Od září se můžete těšit na širokou škálu jazykových kurzů. Nově vyhlašujeme kurz přípravy na FCE certifikát a Angličtinu na mateřské dovolené v dopoledních hodinách a další kurzy, nejen angličtiny, pro předškoláky, pro školáky i studenty, pro dospělé začátečníky i pokročilé. Co se týče němčiny, otevíráme kurzy pro děti (1. i 2. stupeň základní školy), i pro dospělé. Otvíráme kurzy i pro zájemce o francouzský jazyk. Nesmí chybět ani ruština, kterou povede naše rodilá mluvčí žijící dlouhé léta v České republice a také Češtinu pro cizince.

Příprava na osmiletá gymnázia
Naše dlouholetá lektorka opět připraví vaše děti na přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia, kde se ve čtvrtek nebo v pátek budou věnovat matematice i českému jazyku.

Ostatní kurzy
Pro naše nejmenší ratolesti opět otvíráme úspěšný dopolední kroužek Malý objevitel s angličtinkou, kde se formou pokusů a her sblíží s anglickým jazykem. 
Připravujeme Kurz první pomoci pro děti, který bude pro širokou veřejnost i odborníky.

Chůva jako profese
Již 15. 9. zahajujeme další expresní kurz Chůva pro děti. Kurz trvá dva měsíce a probíhá pomocí e-learningového studia a prezenčního víkendu. Kdyby vám nevyhovoval expresní kurz, trvající 9 týdnů, máme pro vás kurz Na pohodu, který začíná také 15. 9. trvá cca 4 měsíce a tak máte na přípravu více času.

Logopovídání 
Pro naše nejmenší ratolesti (od 4 do 7 let) budou opět připraveny oblíbené lekce na rozvoj řeči. V ceně kurzu je zahrnuto i orientační logopedické vyšetření u a konzultace u naší odbornice, speciální pedagožky z poradny Lexik, Mgr. Martiny Kuchyňkové.

Srpnové aktivity
27. 8. – 31. 8 bude probíhat příměstský tábor Z pohádky do pohádky, pro nejmenší 
(3 -7 let) zaměřený na rozvoj řeči a sní souvisejících dovedností. 
Během léta také nabízíme možnost doučování či přípravu na reparát z češtiny nebo matematiky.
A ke konci srpna dětem nabízíme možnost si osvěžit školní znalostí v podobě týdenního kurzu Rozjezd před školou.

Nezapomeňte - ZÁPIS na kurzy bude 2. a 3. září 2018! Těšíme se na vás!
Další informace a podrobnosti o jednotlivých akcích se dozvíte na našem webu www.lexik.cz. V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na telefon 739 035 000. 
Za celý kolektiv vám krásné prázdniny přeje 
Janka Petráčková, DiS., koordinátorka Lexik

 

Fotogalerie