Chůva pro děti / rekvalifikační e-learningový kurz

Věková skupina:
Cena:
14 200 Kč / pololetí

STUDIUM

Chcete se stát profesionální chůvou? Chcete změnit profesi, ale nemáte čas vysedávat ve škole či dojíždět na kurz? Budete hlídat vnoučata a potřebujete se ujistit, že umíte v případě potřeby poskytnout první pomoc malým dětem?

Nabízíme vám studium, které probíhá formou dálkového studia e-learningem. Stačí mít k dispozici počítač a internetové připojení. Studovat můžete doma nebo třeba v internetové kavárně. Součástí studia je jeden víkend prezenčních dní v prostorách sesterské vzdělávací organizace Lexik v Roztokách, v současné době on-line. 

Připravíme vás ke státní zkoušce ověřující nově získanou kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení školní docházky.

CENY

Cena kurzu + zkoušky je 14 200 Kč (osvobozeno od DPH), možnost úhrady na splátky. Délka kurzu 9 týdnů.

Pouze zkouška:  5 950 Kč (osvobozeno od DPH)

Pouze kurz: 8 250 Kč + DPH

Ke kurzu nabízíme též semináře na dvou prezenčních dnech - pedagogika a zdravověda - které jsou součástí ceny kurzu a jejich absolvování je povinné. V současné době probíhají on-line. 

Po dohodě nabízíme též kurzy intenzivní, pro minimálně 4 zájemce mimo vypsané termíny. Tyto kurzy trvají 6 týdnů. Cena je v tomto případě dohodou.

TERMÍNY

CERTIFIKACE

Jako účastník přípravného kurzu obdržíte Certifikát o jeho absolvování, který můžete využít ve svém životopise v části o doplňkovém odborném vzdělávání.

STÁTNÍ ZKOUŠKA A OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI

Kurz vás perfektně připraví na státní zkoušku. Po úspěšném složení státní zkoušky vám bude autorizovanou osobou vystaveno Osvědčení o rekvalifikaci dle Národní soustavy kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. 

UPLATNĚNÍ V PRAXI

Poté jste plnohodnotně rekvalifikováni/y a můžete si zřídit vázanou živnost, založit dětskou skupinu, otevřít jesle, školku či být profesionální chůvou. Můžete pracovat ve státní nebo soukromé materšské školce. Cena zkoušky je 5 950 Kč (osvobozeno od DPH).

Doporučujeme současně s podáním přihlášky ke kurzu si rovnou zarezervovat i místo na státní zkoušce. Kapacita je omezená.

PŘIHLÁŠKA

Více o státní zkoušce ověřující novou kvalifikaci zde.

Mohlo by Vás zajímat

Asistent Pedagoga

Věková skupina:
dospělí
středoškoláci
Termíny:
so
Cena:
8 820 Kč / pololetí

Problematika stáří

Věková skupina:
dospělí
středoškoláci
Termíny:
16:00 - 20:00
Cena:
1 750 Kč / pololetí