Rekvalifikace Chůva: přípravný e-learningový kurz

Typ kurzu:
Věková skupina:
Cena:
8 250 Kč
Termíny:

STUDIUM

Chcete se stát profesionální chůvou? Chcete změnit profesi, ale nemáte čas vysedávat ve škole či dojíždět na kurz? Budete hlídat vnoučata a potřebujete se ujistit, že umíte v případě potřeby poskytnout první pomoc malým dětem?

TERMÍNY

Nabízíme vám studium, které probíhá formou dálkového studia e-learningem. Stačí mít k dispozici počítač a internetové připojení. Studovat můžete doma nebo třeba v internetové kavárně. Součástí studia je jeden víkend prezenčních dní v prostorách sesterské vzdělávací organizace Lexik v Roztokách.

DRUHY PŘÍPRAVNÝCH KURZŮ

PŘIHLÁŠKA

Připravíme vás ke státní zkoušce ověřující nově získanou kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení školní docházky.

Kurzy Expres trvají 9 týdnů, cena 8 250 Kč (s DPH).

Ke kurzu nabízíme též semináře na dvou prezenčních dnech (pedagogika a zdravověda), nebo s ohledem na aktuální situaci též případně prostřednictvím online schůzky. Semináře jsou součástí ceny kurzu a jejich absolvování je povinné.

Po dohodě nabízíme též kurzy Expres intenzivní, pro minimálně 4 lidi mimo vypsané termíny. Tyto kurzy trvají 6 týdnů. Cena je v tomto případě dohodou.

CERTIFIKACE

Jako účastník přípravného kurzu obdržíte Certifikát o jeho absolvování, který můžete využít ve svém životopise v části o doplňkovém odborném vzdělávání.

STÁTNÍ ZKOUŠKA A OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI

ZKOUŠKA

Kurz vás perfektně připraví na státní zkoušku. Po úspěšném složení státní zkoušky vám bude autorizovanou osobou vystaveno Osvědčení o rekvalifikaci dle Národní soustavy kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. 

UPLATNĚNÍ V PRAXI

Poté jste plnohodnotně rekvalifikováni/y a můžete si zřídit vázanou živnost, založit dětskou skupinu, otevřít jesle, školku či být profesionální chůvou, můžete pracovat ve státní nebo soukromé školce. Cena zkoušky je 5 950 Kč (s DPH).

Doporučujeme současně s podáním Přihlášky k přípravnému kurzu rovnou si zarezervovat místo na státní zkoušce. Kapacita je omezená.

Více o státní zkoušce ověřující novou kvalifikaci zde.

Fotogalerie