Asistent pedagoga

Typ kurzu:
Věková skupina:
Cena:
6 840 Kč
Termíny:
so,

Termín: 2. 3. 2019 – 27. 7.2019

 

Naše sesterská organizace nabízí kurz sistent pedagoga.

 

Nyní se slevou 20%!

v prostorech naší sesterské společnosti  Lexik, vzdělávací centrum a pedagogicko-psychologická poradna, s.r.o. 

Forma studia nového kurzu bude převážně e-learningem, ale i prezenčně, což se osvědčilo při přípravném kurzu pro profesní chůvy.

Úspěšní absolventi kurzu obdrží Osvědčení od společnosti Insignis. Nejedná se o akreditovaný kurz MŠMT, ale koncepčně je tak postaven.

 Absolventi získají vhled do problematiky vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků ze sociokulturně znevýhodněného prostředí v inkluzivním prostředí. Účastníci se seznámí se základy legislativy, psychologie, pedagogiky a speciální pedagogiky a také komunikace.  Kurz pro asistenta pedagoga vede ke schopnosti orientovat se v systému a organizaci školy, v základních školských právních předpisech a vyhláškách, dále také v systému spolupracujících institucí.   

Absolvent nabyde schopnosti spolupracovat s učitelem i s ostatními pedagogickými pracovníky  ve výchovně- vzdělávacím procesu.  Bude se orientovat v obecných zásadách pedagogické práce a v základních pedagogických pojmech, naučí se reagovat na běžné vzdělávací a výchovné problémy, zvládat krizové situace, kvalitně a empaticky pracovat s dětmi se zdravotním postižením.

 

Více info

 

Přihláška

Fotogalerie