Svět nul a jedniček

Kontaktujte nás v případě zájmu.

Zabloudili jste v nepřehledném světě počítačů, tabletů a chytrých telefonů? Nevíte si rady s emaily, internetem, potřebujete se naučit vytvářet texty a tabulky? Nebo chcete proniknout do úpravy  fotografií?

Pro skupiny 3 až 6 studentů máme kurzy trvající 3 týdny. Potkáváme se dvakrát týdně.

Pokud jste jen dva, nevadí: cena zůstává stejná a kurz je intenzivnější, zvládneme ho už za čtyři lekce (tedy dva týdny a osm vyučovacích lekcí).

Pro všechny studenty máme počítač, můžete si ale přinést vlastní. Některé kurzy pořádáme dopoledne, což je ideální pro mámy a táty na rodičovské. Zvýší si kvalifikaci a návrat do práce potom bude hladší.

Cena: 3900 Kč/ 6 hodin.

Kdy: termíny těchto kurzů domlouváme podle potřeby jednotlivých skupin.

Kurz “Komunikace na internetu a sociální sítě”

Naučíme vás, jak na světové síti komunikovat. Nabízí se spousta možností — dobrá zpráva je, že jsou v drtivé většině zdarma.

V tomto kurzu probíráme sociální sítě Facebook, Twitter či Lidé.cz — jak psát, nahrávat fotky, sdílet odkazy. Nezapomeneme ani na základní bezpečnostní pravidla.

A co takhle si popovídat s kamarádem třeba v Austrálii? Nebo videohovor s tetou v New Yorku? Je to hračka — naučíme vás všechno potřebné kolem služby Skype.

Kurz “Internetové stránky snadno a rychle”

Chtěli byste mít své vlastní stánky, webovou vizitku, psát blog? Stvořit firemní prezentaci, sdílet fotky s rodinou a kamarády, podělit se o své myšlenky a nápady?

Jenže neumíte programovat. Nevadí — s pomocí redakčního systému WordPress tohle všechno zvládnete.

Naučíme vás, jak si zaregistrovat vlastní doménu a vybrat hosting (nebo vám zdarma poskytneme prostor na našem webu). Společně projdeme instalaci redakčního systému, jeho nastavení a výběr té správné grafické šablony.