Projekty

ARCHIV:

Kromě jazyků, doučování, počítačových a jiných kurzů jsme dostali příležitost se pustit do projektů, které spolufinancuje Evropský sociální fond a rozpočet ČR. Máme tak možnost podpořit či zaměstnat naše spoluobčany a zároveň jim poskytnout kvalitní bezplatné služby se špičkovými odborníky v oborech: pedagogickém a psychologickém poradenství, výuce cizích jazyků (Aj, Nj, Šj, Fj) a v oblasti novinářské.

Tyto aktivity zaměřujeme na rozvoj Pedagogicko psychologické poradny, dále na jazykový rozvoj našich dětí z okolí a na výuku komunikace s médii a práci v médiích.

Projekty probíhají již ve třetím regionu Česka - dva projekty jsme již do ledna 2013 realizovali v Karlovarském a Plzeňském kraji, kde jsme se věnovali prevenci specifických poruch učení u předškoláků. Naším programem tak již prošlo více jak dvě stě dětí z těchto krajů.

V současnosti máme čtyři projekty ve Středočeském kraji.

Přečtěte si podrobnější informace:

Od ledna 2015 zahajujeme nový projekt Profesionální chůva, který má pomoci vzdělávání profesionálních chův pro děti do školního věku s možností složit i profesní zkoušku podle Národní kvalifikační soustavy s certifikací.

Měli byste zájem se zapojit do projektu s možností se zdarma vzdělat, jak správně pracovat s malými dětmi, jak je rozvíjet, předcházet specifickým poruchám učení, chování či jak pracovat s dětmi s lehkou formou autismu? Pokud bydlíte v Praze, stačí se přihlásit na chuvy@lexik.cz

  • Šance pro budoucnost (projekt realizuje ZŠ Roztoky, okres Praha-západ, Lexik je dodavatelem kurzů češtiny, matematiky, angličtiny a přípravy na přijímací zkoušky na gymnázia.

Fotogalerie