Cyklus pro ženy Jak si uklidit svůj život - pokračujeme od 2. června!

Všechny aktuality

V souvislosti s postupným uvolňováním vládních bezpečnostních opatření bych naše milé klientky ráda informovala o znovuzahájení kurzu Cyklus pro ženy, který musel být bohužel přerušen po prvním setkání 10. března 2020.


Cyklus probíhá v dopoledních hodinách po celkem 5 úterků a semináře budou prokládány úterky s meditací a technikami relaxace. Pokud máte zájem do Cyklu přiskočit, je to možné, abychom mohly navázat, kde jsme skončily, budeme hlavní témata a poznatky prvního workshopu jemně opakovat, o nic nepřijdete. 

V této chvíli, pokud nedojde k nějakým změnám, které by měly na naše rozhodnutí vliv, bychom vás rádi pozvali na pokračování Cyklu v těchto termínech: 
  • 2. 6. 2020 od 9:30 - Meditace a relaxační techniky s psycholožkou Martinou Denemarkovou
  • 9.6. 2020 od 9:30 -  Workshop s Lenkou Švecovou na téma Tajemství motivaceCo je vnitřní motivace a jak ji udržet, Osobní vize, můj cíl a hodnoty, Motivace ke změně
  • 16. 6. 2020 - Meditace a relaxační techniky s psycholožkou Martinou Denemarkovou 
  • Termín posledního setkání nad tématem Jak vést sebe sama (Rovnováha života a moje role, Schopnost vést sám sebe, Jak můžeme být svým vlastním koučem) bude upřesněn co nejdříve.
 
Přeji všem pevné zdraví a těším se na osobní setkání.
 
Neváhejte mne prosím kontaktovat:
Ing. Blanka Pekárková
733 643 642
blanka.pekarkova@lexik.cz

Fotogalerie